Telefon

0553 058 72 58

Adres

Tunus Caddesi 81-4

e-posta

pskbilgen@gmail.com

Görüşlerinizi paylaşabilirsiniz

 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 66.249.64.249.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
6 entries.
ZEHRA from İSTANBUL
katettiğimiz onca yola fazlasıyla değen, tüm yoğunluğuna rağmen bizi hiçbir zaman geri çevirmeyen güleryüzlü, candan Bilgen hocamız, 6 aydır umut oldunuz bize..herşey için çok teşekkür ederiz, iyi ki varsınız..
BAŞAK from ANKARA
Bilgen Hn oğlumla yaşadığımız zorlu süreçte hem psikoloğumuz hem ablamız oldu. Profesyonelliği yanında sonsuz sabrı ve güleryüzü için minnettarız. iyi ki yolumuz kesişti.
Sevgi E. from Ankara
Ergenlikte olan kızımı Bilgen hanıma getiriyorum. Ben kızımla iletişim kurmakta çok zorlanmama rağmen, kızım bilgen hanımın yanından çok memnun ayrılıyor. Sürekli evde ondan bahsediyor. Geçen gün anne keşke herkesin Bilgen ablası olsa dedi. Arada canım sıkıldıkça ben de gideyim Bilgen ablana diyorum. Olmaz diyor, o benim. Velhasıl, çok çok teşekkür ederiz size.
Ferda from Ankara
Bilgen Hanım Merhabalar, yardımlarınız için çok teşekkür ederiz, hem alanında donanımlı olmanız hem de güler yüzlü yaklaşımınız sayesinde çok yol katettik. Bundan sonra da destekleriniz bize hep ışık tutacaktır. Bu yolculuktan sadece kızım değil ben de çok şey öğreniyorum, iyi ki varsınız.
Yasemin
Bilgen Hanım güler yüzünüzle çok yardımseversiniz. Her şey için çok teşekkürler...
Ziyaretçi E. from Ankara
Merhaba, Bilgen hanım son derece ilgili, sizi çok iyi dinleyen, sorunlarınızı anlamakta ve çözmekte sizi sürece dahil eden çok iyi bir terapist. Hem kızıma hem bana çok yardımı oldu, tekrar çok teşekkür etmek isterim.