Telefon: 0553 058 72 58

UK için : +44 7467 852912

Adres: Tunus Caddesi 81-4

UK için : Kensington/Londra

e-posta

pskbilgen@gmail.com

Danışmanlık Seansları ve Ücret Bilgileri

Görüşme süresi 45 dakikadır. İlk görüşmede ihtiyaç ve beklentileriniz anlaşılmaya çalışılmakta ve psikolog desteğinden neler beklenebileceği sizlere aktarılmaya çalışılmaktadır. İlk görüşme sonrasında yapılan değerlendirmenin ardından nasıl  ve ne sıklıkta devam edileceği planlanır.

Randevu almak istemeniz durumunda internet sitesinde de yer alan 0553 058 72 58 numaralı telefonu arayabilir veya pskbilgen@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Gerçekleşecek görüşmeler, Türk Psikologlar Derneğinin Etik ve Profesyonel Hizmet Yönetmelikleri ‘ne uygun olarak verilmektedir. Görüşmeler karşılıklı gizlilik ilkesine uyularak yapılır. Görüşmelerin içeriği herhangi bir kişi, kurum veya kuruluşlarla (yasal zorunluluk hariç) asla paylaşılmaz.

Sonraki görüşmeleri sarkıtmamak için en geç randevu saatinden 10 dakika önce gelinmesi rica olunur. Görüşmeye psikolog nedeni ile geç başlanır ise gecikme süresi telafi edilmekte, danışan nedeni ile geç başlanırsa süre uzatılamamaktadır. Randevuya 24 saatten az bir zaman kala yapılan iptallerde seans ücreti alınmaktadır. Ücretler her görüşme sonunda sekreterliğe ödenir. 2 görüşmenin kurallara uygun şekilde iptal edilmemesi durumunda tekrar randevu verilmemektedir.

Ankara dışında veya yurt dışında ikamet etmekte olan danışanlara online danışmanlık hizmeti verilmektedir. Online danışmanlık hizmeti için iletişim formunu doldurarak irtibata geçebilirsiniz.

Hizmet alacağınız uzmanın yetkinlikleri, eğitimleri ve uzmanlığı ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmanız ve buna göre karar vermenizi önemle hatırlatılırız.

COVID-19 tedbirleri kapsamında gerekli önemlerin alınarak gelinmesi ve temastan kaçınmak adına randevu saatlerine hassasiyet gösterilmesi önemle rica olunur.